Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

Datecs

DATECS-POLSKA Sp. z o.o. jest przodującym producentem w Europie i znaczącym na świecie rozwiązań ECR oraz POS.

Celem firmy jest, zmienić przyszłość POS poprzez oferowanie najnowocześniejszych produktów stworzonych przez doświadczony zespół ekspertów i produkowanych w jak najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest wprowadzony system zarządzania jakością ISO/IEC 9001:2008 oraz ISO/IEC 27001:2013.

Poniżej prezentujemy wybrane modele, a pełną ofertę można sprawdzić na datecs-polska.pl.

Jako autoryzowany partner produktów tej marki jesteśmy w stanie, w krótkim czasie sprawdzić jego dostępność oraz ostateczną cenę.

Przechodząc do zakładki Gdzie kupić?, przy kontakcie e-mailowym prośmy wkleić w treści wiadomości linka prowadzącego do konkretnego modelu tego producenta. Znając pełne paramenty urządzenia, będziemy w stanie podać dokładną cenę.

DATECS WP-50

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową. Idealna do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie, gry, place zabaw.

Informacje o produkcie
DATECS WP-25

Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową.


Informacje o produkcie
DATECS WP-500

Kasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swej konstrukcji dedykowane do małych i średnich placówek handlowych oraz małej gastronomii. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.


Informacje o produkcie
SENOR GTP-183

Ekonomiczna i przyjazna w użytkowaniu drukarka termiczna Senor GTP-183 Senor została zaprojektowana dla rozwiązań dla handlu lub gastronomii. Drukarka wyposażona jest w szybki i niezawodny mechanizm drukujący umożliwiający drukowanie z prędkością do 300 mm/s.

Informacje o produkcie
DATECS LP-50H

Drukarka DATECS LP-50H jest unowocześnioną wersją modelu LP-50M. Drukarka przeznaczona jest do niewielkich placówek produkcyjno-handlowych, aptek, biur, w których istnieje potrzeba oznaczenia towaru etykietą z kodem kreskowym w celu usprawnienia identyfikacji towaru lub z logo graficznym, tekstem.

Informacje o produkcie
DATECS DPP-250

Drukarka DATECS DPP-250 to lekka i zarazem trwała konstrukcja, którą można bez trudu zabrać ze sobą w każde miejsce.Doskonała ergonomia, wewnętrzne zasilanie akumulatorowe Li-Ion, cichy, trwały i szybki termiczny mechanizm drukujący gwarantują najwyższy komfort pracy.

Informacje o produkcie
LINEA PRO 7

INEA PRO 7 jest rozwiązaniem opracowanym specjalnie dla urządzeń z systemem iOS. Stanowi ono połączenie skanera kodów kreskowych 1D i 2D oraz czytnika kart magnetycznych, przekształcając te urządzenia w zaawansowane mobilne rozwiązania.


Informacje o produkcie
SENOR tPOS

tPOS to nowoczesne 10-calowe rozwiązanie POS do zastosowań przenośnych (np. mobilny sprzedawca) oraz stacjonarnych pracujące pod kontrolą systemu Windows 10 IoT i czterordzeniowego procesora Intel. Opcjonalna stacja dokująca pozwala przekształcić urządzenie w kompletne stanowisko systemu sprzedaży.

Informacje o produkcie
SENOR X3s

Lekki i kompaktowy POS ​​idealnie nadaje się do ustawienia na blacie, półce sklepowej, małym biurku lub do montażu na ścianie. Dzięki składanemu ramieniu wyświetlacza można go łatwo przenosić oraz przechowywać przez co staje się idealnym rozwiązaniem na wystawy.


Informacje o produkcie

Masz pytanie czy potrzebujesz wsparcia?

Możesz odwiedzić nasze strefy klienta w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Lublinie.

Zwrot za zakup kasy fiskalnej. Można odliczyć 90% jej ceny zakupu (bez podatku), nie więcej jednak niż 700 zł.

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow