Jaką kasę wybrać? Dla kogo i dlaczego właśnie ta?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej przeważnie wiąże się koniecznością podejmowania wielu niezwykle ważnych decyzji na samy początku drogi bycia przedsiębiorcą. Mnogość informacji i obowiązków, jakie są do wypełnienia, zazwyczaj powodują stres i frustracje. Dodatkową czynnością oraz kolejną decyzją jest właśnie zakup kasy fiskalnej online.

Zadajemy sobie wówczas mnóstwo pytań, czytamy wiele artykułów, opinii, recenzji, komentarzy. Tak naprawdę wpadamy w pułapkę wielogodzinnego a czasami wielodniowego procesu edukacji o urządzeniach fiskalnych. Na samym końcu tego procesu jest oczywiście wybór i zakup właściwego dla nas urządzenia.

Czy aby te wszystkie informacje pozyskane z internetu są dla nas bardzo wartościowe? To przeważnie weryfikuje spotkanie ze sprzedawcą kas i rozmowa na temat prowadzonego biznesu, miejsca, wielkości asortymentu, ilości stanowisk, czy nawet aspektów prawnych. Ubogaceni dodatkową wiedzą po wyjściu z salonu oferującego kasy i inne urządzenia wspierające sprzedaż stwierdzamy, że te nasze poszukiwania nie do końca był wartościowe. Poświęcony czas i zaangażowanie moglibyśmy wykorzystać w bardziej dla nas sensowny sposób.

Dlatego takie firmy jak nasza często zachęcają do poświecenia około 1 godziny na rozmowę z profesjonalistą na miejscu w salonie, gdzie będziemy mogli zobaczyć daną kasę w rzeczywistości oraz poznać jej pełną funkcjonalność. Taka rozmowa zwykle wyzwala w nas dodatkowe pytania o możliwości i funkcjonalności nowego urządzenia na przyszłość, kiedy to nasza działalność nabierze tępa i sprzedaż będzie rosła. Dodatkowe funkcjonalności zakupione „z nadwyżką” mogą okazać się za 6 miesięcy czy rok po prostu niezbędne. Ułatwiające pracę i poprawiające efektywność całego naszego biznesu. Jednocześnie pozwala nam na podłączenie dodatkowych urządzeń sprzedażowych, które na początku nie były w sferze naszego zainteresowania. Dlatego warto pozyskiwać wiedzę z internetu przynajmniej w tym podstawowym wymiarze, ale po konkretne odpowiedzi lepiej wybrać się do salonu urządzeń fiskalnych gdzie w znacznie krótszym czasie uzyskamy precyzyjne informacje, a sprzedawca dobierze nam konkrety model, który za niewiele większe pieniądze spełni nasze oczekiwania dziś i w przyszłości.

Dodatkowo możemy połączyć zakup kasy z jej obsługą serwisową oraz pomocą telefoniczną w nagłych przypadkach lub natychmiastową interwencją serwisanta. W naszych salonach znajdziesz odpowiedzi na wiele cię nurtujących pytań, znacznie szybciej niż wyklikując to w sieci.

Poniżej pod linkiem znajdziesz proponowane przez nas urządzenia fiskalne, które nasi klienci najchętniej wybierają. https://sprzetioprogramowaniekomputerowe.zetorzeszow.pl/ka…/
Prezentowane modele kas fiskalnych w tym drukarki fiskalnej najlepiej sprawdzają się w:
• Kasa ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi (do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych),
• Kasa ELZAB Mini LT ONLINE BT/ WiFi (dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE),
• Kasa Posnet ERGO ONLINE (do: sklepów internetowych, piekarni, cukierni, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wysp marketowych i małych punktów gastronomicznych (fast-foody, food-trucki)),
• Drukarka Thermal XL2 ONLINE (sprawdza się w dużych obiektach handlowych, super i hipermarketach, na stacjach paliw lub w hurtowniach, a także w kinach, teatrach, muzeach czy szpitalach. Często korzystają z niej właściciele hoteli, restauracji, salonów samochodowych, centrów rekreacji).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozmowy.
ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o., 
Rzeszów, ul. Rejtana 55,
17 28 25 000,
https://zetorzeszow.pl

Krosno ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. 
ul. Grodzka 12,
13 43 209 40, 
https://krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. 
ul. Asnyka 4,
16 678 59 20 
https://przemysl.zetorzeszow.pl

? Godziny otwarcia:
pn. – pt. 8:00 – 16:00