Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij
wyższy poziom gamingu

WYŻSZY POZIOM GAMINGU

Poznaj monitor Samsung CRG9 z ekranem o proporcjach 32:9

Więcej przestrzeni, więcej detali, więcej wrażeń. Samsung CRG9 to 49-calowy monitor pełen najnowszych technologii od Samsung. Zakrzywiony ekran, rozdzielczość Dual QHD, świetne odwzorowanie detali oraz niezwykle ostry i wciągający obraz. Przestrzeń, z jakiej można korzystać na tym monitorze, odpowiada dwóm monitorom 27”, a dzięki zakrzywieniu ekranu widzisz więcej a Twój wzrok może odpocząć.

Kolory jak żywe

Dzięki technologii HDR1000 możliwe stało się wyświetlanie obrazu w jasności 1000 nitów. W połączeniu z technologią Samsung QLED oznacza to, że kolory są żywsze, czernie głębsze, a biele jaśniejsze, by obraz w grach był jeszcze bardziej realistyczny.

Błyskawiczna reakcja i płynny obraz

AMD FreeSync synchronizuje kartę graficzną z monitorem, żeby zredukować rozrywanie się obrazu w grach, co docenią gracze poszukujący jak najmniejszego opóźnienia ruchu myszy w stosunku do ruchu kursora. Odświeżanie na poziomie 120 Hz i wsparcie dla treści HDR zapewniają płynny obraz tam, gdzie gra jest bardzo dynamiczna – FPS, wyścigi, gry sportowe.

Gra dopiero się zaczyna

Dynamiczna optymalizacja kontrastu, czerni, ostrości i kolorów w każdej grze. Tryb Low Input Lag, by maksymalnie zmniejszyć opóźnienie obrazu. Wirtualny celownik do gier FPS. Black Equalizer, by idealnie dopasować jasność ekranu do gry. Szerszy obraz widzenia dzięki zakrzywieniu ekranu. To wszystko pozwala przejść na zupełnie nowy poziom gamingu.

Prosta wielozadaniowość

Samsung CRG9 to świetny monitor gamingowy, który sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bardzo duża powierzchnia robocza. Dzięki funkcji Picture-by-Picture istnieje możliwość podłączenia dwóch urządzeń do jednego monitora, a Easy Setting Box umożliwi zarządzanie powierzchnią ekranu i ustalenie wielkości wyświetlanych okien. Duże możliwości montażowe oraz zakres ruchuw 3 płaszczyznach to gwarancja wygody i dopasowania monitora do różnych potrzeb. automatycznie dopasuje kontrast i wyciągnie wszystkie detale w ciemnych scenach. Chcesz więcej? Zagraj na nim.

monitor samsung the space

Odkryj monitor Samsung The Space

Zrób miejsce na pracę

Space to nowy, innowacyjny pod względem budowy monitor, dzięki któremu zaoszczędzisz miejsce na biurku. W każdym momencie możesz go podnieść i przysunąć do ściany, odzyskując 93%* przestrzeni, którą zajmuje normalny monitor, co zwiększy powierzchnię użytkową biurka nawet o 40%**. * Test wykonywany na biurku o wymiarach 120 cm x 50 cm. **Porównanie z monitorem Samsung SD850 (zwykły monitor o podobnych wymiarach).

Prezentuje się dobrze z każdej strony

Samsung Space to zupełnie nowy kierunek w projektowaniu monitorów. Unikalny design, nowoczesna konstrukcja z ukrytym kablem i starannie dobrane materiały sprawiają, że idealnie komponuje się z wnętrzami każdej pracowni czy biura. Space docenią Ci, którzy poszukują stylowych, nowoczesnych i użytecznych rozwiązań.

Dopasuj go do każdego projektu

Monitor bardzo łatwo zamocować na biurku. Dzięki systemowi zacisków jest to niezwykle proste. Wytrzymałe zawiasy pozwalają szybko podnieść monitor na dowolną wysokość i dopasować kąt jego nachylenia do swoich potrzeb. Kiedy używasz Samsung Space jako drugiego monitora, jego podstawka umożliwia ustawienie go na tym samym poziomie, na którym znajduje się ekran laptopa.

Technologia, która robi różnicę

Niezależnie od wielkości Samsung Space oferuje wysoką jakość obrazu – WQHD w 27-calowym i UHD w 32-calowym, dzięki czemu widzisz jeszcze więcej bez przewijania lub pomniejszania strony. To nie koniec możliwości tego monitora. Możesz do niego podłączyć dwa urządzenia naraz i wyświetlać z nich obraz – monitor podzieli się na dwie części, których wielkość dostosujesz do własnych potrzeb. Możesz również podzielić ekran w taki sposób, by móc korzystać z wielu programów jednocześnie.

Więcej informacji

Odkryj monitor do Gamingu 49" LC49RG90
Odkryj monitor Samsung The Space

Kontakt z nami

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow