Projekty realizowane ze środków UE

urządzenia drukujące brother

Urządzenia drukujące - napełnij i drukuj!

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A4 z systemem zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem

Najnowsza seria urządzeń firmy Brother, czyli InkBenefit Plus oferuje wiele wartości użytkownikom pracującym w domu, jak i tym w małych biurach. Dzięki zastosowaniu wydajnych butelek z atramentem znajdującym się w zestawie oraz nowej metodzie napełnianie zbiornika ogranicza się zużywanie atramentu i zmniejsza koszty wydruku. Zestaw butelek z atramentem umożliwia drukowanie nawet do 15000 stron.

Proponowane urządzenia z serii InkBenefit Plus

DCP-T220 to świetne rozwiązanie dla domowych i małych biur, w których regularnie się drukuje. Urządzenie oferuje funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, a dołączone butelki z atramentem wystarczą do wydrukowania nawet do 7500 stron w czerni. A wszystko zamknięte w jednym, kompaktowym i stylowo zaprojektowanym modelu.

Szczegóły >>

DCP-T420W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Ponadto posiada możliwość drukowania bezprzewodowego, a dzięki systemowi zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem jest ekonomiczne w użytkowaniu.

Szczegóły >>

DCP-T520W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Ponadto posiada możliwość drukowania bezprzewodowego, a dzięki systemowi zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem jest ekonomiczne w użytkowaniu.

Szczegóły >>

DCP-T720DW to wszechstronne urządzenie oferujące funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, które doskonale wpisze się w potrzeby użytkowników domowych i małych biur. A dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 20 arkuszy użytkownicy mają możliwość łatwego wykonywania wielu zadań jednocześnie.

Szczegóły >>

MFC-T920DW to prawdziwie wszechstronne urządzenie wyposażone w funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Dodatkowo posiada ono automatyczny podajnik dokumentów i oferuje możliwość podłączenia: LAN, Hi-Speed USB, sieci bezprzewodowej, a wszystko po to, aby przyśpieszyć Twoją pracę i zwiększyć wydajność. Z wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,5 cm nawigacja po opcjach i konfiguracja urządzenia są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Szczegóły >>Kontakt z nami

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 850 06 11
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow